خود فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول

خود: فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول هفته سی و سوم ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

گت بلاگز اخبار اجتماعی لزوم توجه به ۱۴ مهرماه به عنوان روز پایتخت کشور عزیزمان ایران / هاشمی

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن گرامیداشت ۱۴ مهر ماه به عنوان روز پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: باید برنامه‌هایی اندیشیده شود که ظرفیت‌های پایتخت

لزوم توجه به ۱۴ مهرماه به عنوان روز پایتخت کشور عزیزمان ایران / هاشمی

هاشمی: لزوم توجه به ۱۴ مهرماه به عنوان روز تهران

عبارات مهم : ایران

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن گرامیداشت ۱۴ مهر ماه به عنوان روز پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: باید برنامه هایی اندیشیده شود که ظرفیت های پایتخت کشور عزیزمان ایران را به همه بشناسانیم.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی در حاشیه دیدار پایتخت کشور عزیزمان ایران گردان از مرکز دائرة المعارف پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به نامگذاری ۱۴ مهرماه به نام روز تهران، گفت: روز ۱۴ مهر ماه به تازگی به عنوان روز پایتخت کشور عزیزمان ایران نامگذاری شده است است و اطلاعی از این عنوان به علت آنکه این روز معروفیت نداشته هست، نداشتم.

لزوم توجه به ۱۴ مهرماه به عنوان روز پایتخت کشور عزیزمان ایران / هاشمی

وی با بیان اینکه از امروز باید به فکر چاره باشیم تا روز پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال آینده و سال های بعد با شکوه برگزار شود، گفت: باید تمهیداتی اندیشیده شود تا پایتخت کشور عزیزمان ایران را به تهرانی ها و مردم کشور بشناسانیم.

وی با اشاره به پرسشها محققان و پژوهشگران مرکز دایرة المعارف در جمع بندی و جمع آوری اسناد متعلق به تهران، گفت: یکی از پرسشها این مجموعه کمبود مؤلفین و محققان جهت جمع آوری اطلاعاتی و نگارش آنها است و این در حالیست که نیروی انسانی مجرب زیادی در شهرداری، معاونت فرهنگی و اجتماعی، شرکت فرهنگی و هنری، کتابخانه ها و فرهنگسراها وجود دارد که می تواند این مرکز را در گردآوری، مصاحبه و تحقیق میدانی اطلاعات پایتخت کشور عزیزمان ایران کمک کند.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن گرامیداشت ۱۴ مهر ماه به عنوان روز پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: باید برنامه‌هایی اندیشیده شود که ظرفیت‌های پایتخت

وی افزود: جهت سرعت دهی به جمع آوری اطلاعات می توان از ظرفیت نیروی انسانی مجرب در شهرداری استفاده کرد.

هاشمی افزود: یکی دیگر از پرسشها این مرکز کمبود فضای کار بود که شهرداری فضاهای زیادی را در اختیار دارد که می تواند در اختیار این مرکز قرار دهد و همچنین گویا در گذشته جهت این مرکز بودجه ای در نظر گرفته شده است بود که بخشی از آن پرداخت نشده هست. باید فکری به حال آن اندیشید.

واژه های کلیدی: ایران | تهران | شهرداری | تهرانی ها | محسن هاشمی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog