خود فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول

خود: فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول هفته سی و سوم ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

گت بلاگز اخبار حوادث سناریوی هولناک جهت قتل زن جوان

معمای تصادف مرگبار زن جوان، با افشای راز قتل و سناریوی راننده قاتل جهت صحنه‌سازی فاش شد. 

سناریوی هولناک جهت قتل زن جوان

سناریوی هولناک جهت قتل زن جوان

عبارات مهم : جنایت

معمای تصادف مرگبار زن جوان، با افشای راز قتل و سناریوی راننده قاتل جهت صحنه سازی فاش شد.

به گزارش جام جم، اوایل اسفند سال گذشته یکی از ماموران کلانتری 13 آبان با بازپرس سیدمحمود محمدی، کشیک قتل دادسرای شهر ری تماس گرفت و او را در جریان کشف جسد زن ناشناسی در نزدیکی پل صنیع خانی قرارداد.

بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی جهت بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند. بررسی های اولیه نشان می دادکه جسد متعلق به زن 30 ساله ای است که در لاین سرعت افتاده و چند ماشین از روی او رد شده است هست. ماموران زمانی که اطراف جسد را نگاه کردند، متوجه شدند که او لباس بیرون از منزل به دست داشته ولی مدارکی همراه نداشت که هویت را فاش کند. بررسی تیم پزشکی قانونی نشان می دادکه وی بر اثر اصابت ضربه چاقو به پهلوی سمت چپ بدن جان باخته هست. همچنین آثار خراشیدگی در بدن او وجود داشت که حاکی از درگیری او با فردی بود. در جریان تحقیقات معلوم شد که او به قتل رسیده و عامل یا عاملان این جنایت جهت این که ردی از خود برجای نگذارند وی را از مکان دیگری به اطراف پل انتقال یافته کرده اند تا خودروهابا جسد وی برخورد کنند و ماجرای فوت او را تصادف نشان دهند.

سناریوی هولناک جهت قتل زن جوان

ماموران با دستور قضایی جهت یافتن ردی از قاتل اطراف محل اتفاق را جستجو کردند تا این که در فاصله نیم متری محل کشف جسد سپر متعلق به خودرویی را یافتند. همین سرنخ کافی بود که پلیس احتمال دهد راننده خودروی مورد نظر باید ارتباطی با این جنایت داشته باشد.

جسد زن جوان جهت مشخص شدن هویتش به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای شهر ری، تحقیقات پلیسی جهت دستگیری تنها مظنون پرونده و رازگشایی از معمای این پرونده شروع شد.

معمای تصادف مرگبار زن جوان، با افشای راز قتل و سناریوی راننده قاتل جهت صحنه‌سازی فاش شد. 

چند روز از این ماجرا گذشته بود که مردی با حضور نزد بازپرس پرونده گفت: خواهرم جهت انجام کاری از منزل بیرون رفت و دیگر بازنگشت. ما در جست وجویش بودیم و زمانی که او را پیدا نکردیم ماجرای گم شدنش را به پلیس خبردادیم. هنوز چند روز از ماجرا نگذشته بوده که راننده یک تاکسی برابر منزل مان آمد و کیفی که متعلق به خواهر م بود را به ما داد. آن مردمدعی بود که خواهرم مسافرش بوده وزمانی که او را در خیابانی پیاده کرده متوجه شده است کیف او در ماشین جامانده و با مدارک داخل کیف منزل مان را یافته هست. آن راننده از آینده وی اظهار بی اطلاعی می کرد.

با این شکایت مشخص شد جسد زن، متعلق به خواهر این مرد هست. با اطلاعاتی که شاکی از مرد راننده به بازپرس جنایی داد، با دستور قضایی ماموران تلاش جهت یافتن این راننده را شروع کردند تا این که با گذشت دو ماه از این ماجرا،راننده که تنها مظنون پرونده بود، چند روزپیش بازداشت شد.

او در بازجویی های اولیه مدعی بود که زن کشته شده است را به عنوان مسافر سوار کرده و بعد از پیاده کردن وی متوجه جا ماندن کیف زن مسافر شده است و با مدارک داخل آن منزل او را یافته و تحویل خانواده اش داده هست. ولی زمانی که ماموران خودروی او را مورد بررسی قرار دادند لکه های خون در آن کشف کردند. آنها لکه های خون را با گروه خونی مقتول مطابقت دادند که معلوم شد هردو گروه خونی یکی بوده و متعلق به زن کشته شده است است.

سناریوی هولناک جهت قتل زن جوان

تحقیقات از او ادامه داشت تا این که متهم 37 ساله به افسر تحقیق گفت: زن جوان جهت فروش کالایی نزدم آمد. بر سر قیمت کالا با هم درگیر شدیم که باعث زخمی شدن او در ماشین شد. بعد او از من خواست ماشین را در کنار بزرگراه متوقف کنم که به محض توقف، او پیاده شد. کیفش در ماشین جاماند. من گوشی اش را شکستم تا کسی متوجه نشود من با او تماس داشته ام. کیف را به خانواده اش رساندم و بعد که به محل اتفاق بازگشتم دیدم که او با خودروهای دیگر هنگام عبور از بزرگراه تصادف کرده و فوت شده است و من از وحشت از محل دور شدم.

در حالی متهم این ادعا را مطرح کرده که شواهد نشان می دهد این زن به دست او به قتل رسیده است و عامل جنایت جهت فرار از مجازات با صحنه سازی می خواهد فوت او را تصادف جلوه دهد. تحقیقات از این مرد جهت رازگشایی از این جنایت ادامه دارد.

معمای تصادف مرگبار زن جوان، با افشای راز قتل و سناریوی راننده قاتل جهت صحنه‌سازی فاش شد. 

واژه های کلیدی: جنایت | ماشین | پرونده | راننده | تحقیقات | در ماشین | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog