خود فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول

خود: فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول هفته سی و سوم ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رای آوردن ملاک نیست/ اگر مراقب نباشید، دچار ماجرای بنی صدر می شوید , صدیقی

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: وزیر خارجه فرانسه که به کشورمان آمد، جواب‌های مناسبی از سوی مسئولان دریافت کرد؛ آنها می‌خواهند دلال آمریکا با

رای آوردن ملاک نیست/ اگر مراقب نباشید، دچار ماجرای بنی صدر می شوید , صدیقی

صدیقی: رای آوردن ملاک نیست؛ اگر مراقب نباشید، دچار ماجرای بنی صدر می شوید

عبارات مهم : اسلام

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: وزیر خارجه فرانسه که به کشورمان آمد، جواب های مناسبی از سوی مسئولان دریافت کرد؛ آنها می خواهند دلال آمریکا باشند و به ما بگویند که جهت حضورتان در منطقه باید از ما اجازه بگیرید؛ ما به هیچ قدرتی اجازه اینگونه فضولی ها را نخواهیم داد.

به گزارش انتخاب، حجت الاسلام کاظم صدیقی در خطبه های امروز (۱۸ اسفند) نماز جمعه تهران، با بیان اینکه حضرت زهرا (س) اسوه همسرداری، قهرمان میدان نیایش و عبادت، پهلوان میدان صبر، بزرگ انسانِ کار و تلاش جهت گرم کردن زندگی، بزرگ عنصرِ زهد و ایثار و بزرگ پرچمدارِ جنگ نرم و مقابله با نفاق هست، اظهار کرد: ماموریت حضرت صدیقه طاهره (س)، نمایان شدن عبودیت محض هست؛ ایشان بانوی آزاده ای است که تمام وجودش ذوب در ذات احدیت است.

رای آوردن ملاک نیست/ اگر مراقب نباشید، دچار ماجرای بنی صدر می شوید , صدیقی

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه حضرت زهرا (س) الگوی همه انسان هایی است که عطش آدم شدن دارند، عنوان کرد: بی بی عالَم، همه اخبار غیب را می دانستند. ایشان مصائب فرزندانشان را تا روز قیامت دیده بودند و از همه چیز باخبر بودند و این را پذیرفتند.

به نوشته میزان، وی افزود: حضرت صدیقه طاهره (س) جهت بانوان الگویی خاص است و به بانوان درس مادری، درس همسرداری، درس منزل داری، درس اقتصاد مقاومتی و درس همراهی با یک همسر رزمنده تا جبهه جنگ را می دهد.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: وزیر خارجه فرانسه که به کشورمان آمد، جواب‌های مناسبی از سوی مسئولان دریافت کرد؛ آنها می‌خواهند دلال آمریکا با

به نوشته میزان، صدیقی در ادامه با بیان اینکه مسئولیت های سیاسی و مناصب حکومتی در راس امانتداری ها قرار دارد، گفت: امانت باید به اهل آن سپرده شود؛ کسانی که دقت در عزل و راه اندازی ها ندارند و اشخاص بی کفایت را بر مسند امور می نشانند، علائم نفاق در آن ها وجود دارد. فردی که از تعهدات خودش تخطی کند «منافق» است.

وی با بیان اینکه ما به بانوان کشورمان مباهات می کنیم و به آنها عرض می کنیم بعد از مقام ربوبیت که از شئون آن مقام نبوت هم می باشد، مقام «مادری» قرار دارد، عنوان کرد: انسان هر اندازه مقام و موقعیت پیدا می کند باید بداند پدر و مادر بالاتر از اوست. مادر در اسلام دارای جایگاه بسیار خاصی است.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه زن غربی امروز هیچ جایگاهی از هویت انسانی جهت خودش احراز نمی کند و در برابر خشونت مردان، هراس داشته و ابتکار عمل ندارد، تصریح کرد: هفته پیش خبری آمد که نخست وزیر انگلیس وزیری را به کابینه معرفی کرده با عنوان «وزیر تنهایی»؛ از جمعیت 54 میلیونی انگلیس، 9 میلیون تنها زندگی می کنند؛ نه همسری، نه انیسی، نه مونسی؛ این افراد جهت آنکه سفره دل را پیش کسی باز کنند نزد طبیب می روند و پول می دهند تا بتوانند حرف هایشان را جهت یک نفر بیان کنند.

رای آوردن ملاک نیست/ اگر مراقب نباشید، دچار ماجرای بنی صدر می شوید , صدیقی

صدیقی با بیان اینکه در جامعه غربی ازدواج با حیوانات در حال باب شدن هست، افزود: در جامعه غربی باب شده است که بر تن حیواناتی مثل سگ و اسب لباس عروس می پوشانند و با آنها ازدواج می کنند؛ درود بر اسلام، سلام بر شریعت انور، سلام بر فاطمه زهرا (س) و فرزندانش.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه اگر خانواده از هم بپاشد، جامعه از هم خواهد پاشید، گفت: در زمینه حجاب دیروز بخشی از خون جگر رهبر عزیزمان را مشاهده کردید؛ زنهای ایرانی از قبل از اسلام حجاب داشتند؛ به تخت جمشید مراجعه کنید، تصاویری که آنجاست موید این حرف هست. عجب از بعضی فواید هست، بعضی که پدرانشان جزو مدافعان حجاب بودند، حرف هایی می زنند.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: وزیر خارجه فرانسه که به کشورمان آمد، جواب‌های مناسبی از سوی مسئولان دریافت کرد؛ آنها می‌خواهند دلال آمریکا با

وی با بیان اینکه حجاب جهت بانوی اسلامی، کرامت و صیانت به همراه می آورد، افزود: ما به حجاب بانوان کشورمان افتخار می کنیم . ملت کشور عزیزمان ایران که این همه شهید داده، زیر بار تحمیل بی حجابی و بدحجابی نخواهد رفت.

صدیقی در بخش دیگری از خطبه امروز نماز جمعه تهران، با بیان اینکه مجالسی که در تراز ملت عظیم ما نبوده تشکیل شده است هست، گفت: در پایتخت کشور عزیزمان ایران گرچه مسئولان عذرخواهی کردند و گفتند که در جریان نبودند ولی مواظب باشند که کار را به دست کسانی ندهند که بعد مجبور به عذرخواهی شوند. همه مسئولان، ادارات و جراید ما بیایند جهت خدا از حضرت زهرا (س) الگو بگیرند و از این به بعد، به جای ایجاد شبهه و فرافکنی، درصدد تحکیم بنای مستحکم خانواده بربیایند و جوانان را به متانت و دوری از ابتذال ترغیب کنند.

رای آوردن ملاک نیست/ اگر مراقب نباشید، دچار ماجرای بنی صدر می شوید , صدیقی

صدیقی در ادامه با بیان اینکه قضیه بنی صدر یکی از عبرت های انقلاب هست، عنوان کرد: «بنی صدر» سر سفره ولایت و خون شهدا آمد و آرا مردم را به هر کیفیتی که بود، جذب کرد؛ رای آوردن هیچگونه ملاک نیست و نمونه های آن را فراوان دیده ایم. او به محض آنکه سکان اداره و خزانه مملکت را در اختیار گرفت و فرمانده کل قوا شد، طغیان کرد. او خودش را از بدنه مردم انقلابی، حزب اللهی و شهادت‎ طلب جدا کرد و مُشتی غرب گرا دور او را گرفتند و برایش سوت و کف زدند و او هم جهت راضی کردن آنها، به مردم بی اعتنا شد.

وی با بیان اینکه «ولایت در اسلام» هم مظهر دیانت و هم مظهر جمهوریت هست، گفت: ولی فقیه در اسلام بلندگوی مردم و حامی مستضعفان است و از توده مردم هیچگاه جدا نمی شود. هرکسی از پرچم ولایت فاصله بگیرد هم مردمی نیست و هم متدین نیست. لذا همه مسئولان هر از چندگاهی باید با خدا خلوت کنند تا ببینند کجا بودند و الان کجا هستند؛ این ها که برایشان سوت و کف می زنند آیا دوست هستند یا دشمن؟ با خارجی ها در چه محاسبه ای هستند؟ اگر مراقب نباشید، دچار ماجرای بنی صدر می شوید.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: دشمن جهت دی، بهمن و اسفندماه امسال، نقشه هایی کشیده بود ولی نظر امام وقت (عج) به مردم و همچنین رهبری بی نظیر مقام معظم رهبری که عمود خیمه استقلال و عزت این مملکت هستند، این توطئه ها را خنثی کرد.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه با بیان اینکه «راهیان نور»، کلاس درس هست، گفت: دفاع مقدس یک کلاس زهد و ایثار و اخلاق است و شهدای ما در دوران دفاع مقدس خورشیدهای هدایت است و مردم ما با حضور خود در اردوهای راهیان نور، با شهدا تجدید پیمان می کنند.

صدیقی همچنین گفت: آخر سال است و ترافیک خیابان ها، نشان از تکاپوی مردم در آخر سال جهت انجام خرید دارد. یادمان نرود که حاشیه نشین ها و زلزله زده ها و نیازمندانی هستند که محتاج اند. در مراسم خوش حالی عاطفه ها کم نگذاریم.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به آخر سال و روز چهارشنبه سوری، عنوان کرد: بعضی که توجه ندارند بدانند هم امنیت روانی جامعه را به هم نریزند و هم مراقب سلامتی خودشان باشند؛ در این جهت صداوسیما هم باید زیاد کار کند.

وی در آخر نیز گفت: وزیر خارجه فرانسه که به کشورمان آمد، جوابهای مناسبی از سوی مسئولان دریافت کرد؛ آنها می خواهند دلال آمریکا باشند و به ما بگویند که جهت حضورتان در منطقه باید از ما اجازه بگیرید؛ ما به هیچ قدرتی اجازه اینگونه فضولی ها را نخواهیم داد.

واژه های کلیدی: اسلام | ایران | اسلامی | ایرانی | مسئولان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog