خود فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول

خود: فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول هفته سی و سوم ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رد کلیات بودجه بازتاب درد دل مردم بود/ نمایندگان با رد کلیات بودجه اعلام کردند

میرزایی نیکو در مورد رد کلیات بودجه ۹۷ در صحن علنی مجلس تاکید کرد: نمایندگان یک خبر جدی اقتصادی یا بازتاب درد دل مردم را به دولت داشتند مبنی بر اینکه باید به مر

رد کلیات بودجه بازتاب درد دل مردم بود/ نمایندگان با رد کلیات بودجه اعلام کردند

نماینده مجلس: رد کلیات بودجه بازتاب درد دل مردم بود/ نمایندگان با رد کلیات بودجه اعلام کردند باید به مردم توجه شود

عبارات مهم : صندوق

میرزایی نیکو در مورد رد کلیات بودجه ۹۷ در صحن علنی مجلس تاکید کرد: نمایندگان یک خبر جدی اقتصادی یا بازتاب درد دل مردم را به دولت داشتند مبنی بر اینکه باید به مردم توجه داشته باشند.

قاسم میرزایی نیکو نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی راجع به رد کلیات بودجه در صحن علنی مجلس در گفت وگو با اعتمادآنلاین با تاکید به صحبت های مخالفان بودجه در صحن علنی تاکید کرد: مواردی مانند در نظر نگرفتن اولویت بندی، درست در نظر نگرفتن حساب دخل وخرج و درآمد و هزینه ها و … از بااهمیت ترین دغدغه ها و پرسشها مردم است که ازنظر بخشی از نمایندگان موردتوجه قرار نگرفته بود.

رد کلیات بودجه بازتاب درد دل مردم بود/ نمایندگان با رد کلیات بودجه اعلام کردند

او در ادامه افزود: به عنوان نمونه آموزش وپرورش به خوبی دیده نشده، به بخش کشاورزی بی توجهی شده است و در برابر این ها بخش ها و بنگاه های پشتیبانی متفاوت دفاعی و غیر دفاعی را پررنگ کرده اند و این ها همه از محورهایی است که نشان از ضعف در بودجه دارد.

میرزایی نیکو در ادامه با انتقاد به برداشت از صندوق توسعه ملی عنوان کرد: مورد دیگر راجع به صندوق توسعه ملی هست، این صندوق قرار بوده که جهت توسعه کشور مورداستفاده قرار گیرد. برداشت از آن جهت صداوسیما به توسعه چه ارتباطی دارد؟

میرزایی نیکو در مورد رد کلیات بودجه ۹۷ در صحن علنی مجلس تاکید کرد: نمایندگان یک خبر جدی اقتصادی یا بازتاب درد دل مردم را به دولت داشتند مبنی بر اینکه باید به مر

این نماینده مجلس همچنین با انتقاد نسبت به عملکرد صداوسیما گفت: صداوسیمایی که با من یا بسیاری از نمایندگان به عنوان نماینده یک منطقه یک دقیقه هم صحبت نکرده؛ همچنین در بسیاری موارد خواست ملت را موردتوجه قرار نمی دهد و صرفاً به یک طیف خاص می پردازد، آیا این بودجه علاوه بر بودجه ای که از ردیف های بودجه جهت آن در نظر گرفته شده است باید به او تعلق گیرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در ادامه با بیان اینکه این ها مسائلی است که بعد از صحبت های موافق و مخالف دوستان از همه طیف های مجلس در جمع بندی ها به آن رسیدند، عنوان کرد: همه کسانی که اشتباهات چارچوب دار و قابل رد به عنوان داشتند باهم به اتفاق نظر رسیدند و موجب شد تا کلیات بودجه رد شود.

او در پاسخ به این سؤال که این اتفاق را می توان یک خبر سیاسی جهت دولت دانست، تاکید کرد: نمایندگان یک خبر جدی اقتصادی یا بازتاب درد دل مردم را به دولت داشتند مبنی بر اینکه باید به مردم توجه داشته باشند.

رد کلیات بودجه بازتاب درد دل مردم بود/ نمایندگان با رد کلیات بودجه اعلام کردند

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید همچنین راجع به احتمال عوض کردن در کمسیون تلفیق بودجه عنوان کرد: باید همان طور که امروز تلاش شد، تلاش شود تا پیشنهاد هایی در جهت اصلاح در نظر گرفته شود و آن ها را مورد بررسی قرار داد، پیگیری کرد تا از کمیسیون تلفیق بر اساس خواست مردمی بیرون بیاید.

واژه های کلیدی: صندوق | بازتاب | نماینده مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog