خود فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول

خود: فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول هفته سی و سوم ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تاریخ پرسپولیس پر از حماسه است ، باشگاه پرسپولیس رسما از هواداران عذرخواهی کرد

سایت کلوب پرسپولیس نوشت: کلوب پرسپولیس با صدور پیامی، بابت ناکامی در بازی سه‌شنبه شب از هواداران عذرخواهی کرد و خواهان اتحاد خانواده پرسپولیس در حمایت از اعضای

تاریخ پرسپولیس پر از حماسه است ، باشگاه پرسپولیس رسما از هواداران عذرخواهی کرد

باشگاه پرسپولیس رسما از هواداران عذرخواهی کرد/ تاریخ پرسپولیس پر از حماسه است

عبارات مهم : باشگاه

سایت کلوب پرسپولیس نوشت: کلوب پرسپولیس با صدور پیامی، بابت ناکامی در بازی سه شنبه شب از هواداران عذرخواهی کرد و خواهان اتحاد خانواده پرسپولیس در حمایت از اعضای تیم جهت بازی برگشت شد.

باشگاه پرسپولیس در پیامی از هواداران خود بابت نتیجه به دست آمده در بازی برابر الهلال عذرخواهی کرد. در این خبر آمده هست؛ می دانیم در دل های شما چه غوغایی بر پا شده است هست. اندوه سنگینی وجود همه ما را فرا گرفته هست. صدای شکستن دل های شما، دلخراش ترین نوایی است که می تواند به گوش برسد ولی پرسپولیس ما نشکسته است و نمی شکند.

تا شما هواداران را داشته باشد، هیچگاه نخواهد شکست. شاید در انبوه مشکل ها و دشواری ها کمر خم کرده باشد ولی بار دیگر قامت راست کرده و می ‎کند.

تاریخ پرسپولیس پر از حماسه است ، باشگاه پرسپولیس رسما از هواداران عذرخواهی کرد

بازگشت های با شکوه پرسپولیس را در ذهن خود مرور می کنیم. چه آنها که در دقایقی اندک رقم خورده اند و چه آنهایی که نزدیک به ده سال صبورانه و وفادارانه برایش انتظار کشیده ایم.

این روزها، شرایط مشکل را پشت سر می گذاریم و بدون هر تعارف و شعاری تمام دلخوشی پرسپولیس، هوادارانش هستند. همان چیزی که پرسپولیس را با دیگران متفاوت کرده هست. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تمام تلاش خود را کردند. آنها با تمام وجودشان در زمین حاضر بودند و اکنون اندوهی بزرگ روی شانه هایشان سنگینی می کند که باید آن را تبدیل به امید و انگیزه کرد. آنها بار دیگر آماده خواهند شد تا جهت پرسپولیس، جهت کشور عزیزمان ایران و جهت شرافت و بزرگی که آن را با خون دل، عرق جبین و مایه گذاشتن از جان و وجود خویش به دست آوردند، بجنگند. در این مسیر آنها به نیروی زندگی بخش هواداران نیاز خواهند داشت. بازیکنان پرسپولیس تمام توان خود را به کار گرفتند ولی در یکی از بدترین وقت های ممکن، روز، روز پرسپولیس نبود.

سایت کلوب پرسپولیس نوشت: کلوب پرسپولیس با صدور پیامی، بابت ناکامی در بازی سه‌شنبه شب از هواداران عذرخواهی کرد و خواهان اتحاد خانواده پرسپولیس در حمایت از اعضای

شکست ناگواری بود که حال و احساسات جریحه دار شده است هواداران و پیشکسوتان، آن را جهت ما مضاعف می کند. از این بابت تنها می توانیم از شما عذر بخواهیم و امیدوار باشیم این عذرخواهی را از تیم و کلوب خودتان بپذیرید و جهت آن چه تیم محبوبتان در صدد انجامش هست، یاور و قوت قلبشان باشید.

فراموش نمی کنیم این تیم در سایه حمایت ها چه لحظات شاد، پر غرور و فرح بخشی را جهت ما رقم زده هست. از یاد نمی بریم که آنها جهت ما افتخار خلق کردند و قدرت و آوازه پرسپولیس بعد از سال هایی چند، بار دیگر طنین انداز شد. ما قدرت و توانایی آن ها را پیش از این دیده ایم و بار دیگر می توانیم شاهد غرش شیر درون آنها باشیم. ما تاثیر معجزه آسای حمایت های هواداران در هفته های ابتدایی دو فصل قبل و روز نهایی همان فصل را در میان سرخپوشان به خاطر داریم.

این روزها همه می خواهند راجع به چرایی باخت پرسپولیس سخن بگویند. این حق رسانه ها و کارشناسان و حق پیشکسوتان و هواداران هست. شکی نیست که بیش از همه، مربیان و بازیکنان پرسپولیس به دنبال این دلایل خواهند بود تا آماده بازی های آینده شوند. در این شرایط نکات دیگری هم باید مورد توجه قرار بگیرد. باید ببینیم آن چه خواهیم گفت جهت پرسپولیس چه ثمره ای دارد؟

تاریخ پرسپولیس پر از حماسه است ، باشگاه پرسپولیس رسما از هواداران عذرخواهی کرد

باید مراقب باشیم اتفاقات و حرف و حدیث های شب قبل از این بازی که تاثیر روانی منفی سنگینی رو تیم داشت بار دیگر تکرار نشود. تاثیری که از صبح دیروزسه شنبه کاملا مشهود بود آن هم به خاطر ادعاهایی که از سوی بعضی مطرح شد واصلا واقعیت نداشت. حالا هم حرف و سخن ها در رسانه ها و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … بسیار خواهد بود. بعضی از آنها در مقام نقد، ارزشمند و قابل تامل هستند. از سویی بسیاری از آنها نیز حتی در سایه دلسوزی ها می توانند به عاملی مخرب بدل گردند و مانند هر لحظه گاهی هم در حالی مطرح می شوند که دور از واقعیت بوده یا گزینش انتخابی و هدفمند بخشی از یک ماجرا هستند که حق مطلب را ادا نکرده و حتی آن را وارونه جلوه می دهد . تنها کارکرد آن ها به هم ریختن جوهواداران و ایجاد حاشیه و دغدغه جهت اعضای تیم خواهد بود. حرف و سخن های ما، نشر دادن ها، حتی بها دادن ها به خصوص در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و تاثیری که تک تک ما روی یکدیگر می گذاریم در نهایت به تیم و بازیکنان و از آن طریق به خود ما باز می گردد. مورد نیاز است بسیار مراقب باشیم.

همچنین باید از خود بپرسیم؛ آیا این بازیکنان عملکردی پائین تر از سطح توان و امکانات باشگاهی و لیگ ما نسبت به رقبای قدرتمند آسیا را به نمایش گذاشته اند یا با توانایی های خود فاصله ها را پر کرده و فوتبال کشور عزیزمان ایران را چند گام پیش بردند. توجیهی جهت بازی سه شنبه شب در کار نیست و چنین قصدی وجود ندارد. به طور حتم پرسپولیس همچنان به تلاش خود ادامه می دهد تا با اتکا به درایت کادر فنی، توان فنی بازیکنان و حمایت هوادارانش معادلات را بر هم بزند.

سایت کلوب پرسپولیس نوشت: کلوب پرسپولیس با صدور پیامی، بابت ناکامی در بازی سه‌شنبه شب از هواداران عذرخواهی کرد و خواهان اتحاد خانواده پرسپولیس در حمایت از اعضای

در این روزها سخنان تلخ و فشارها، روی تک تک اعضای خانواده پرسپولیس از تیم تا هواداران و پیشکسوتان بسیار خواهد بود و از این رو باید بیش از گذشته مراقب تیم باشیم و آنها را جهت دفاع از کیان پرسپولیس آماده سازیم.

این بازی یک نیمه دیگر خواهد داشت. پرسپولیس بازگشت های پر حماسه کم نداشته است و فوتبال دنیا نیز، کم شاهد اتفاقات اینگونه نبوده هست. غافلگیری ها همواره قشنگی های بی نظیر فوتبال را رقم زده اند.

تاریخ پرسپولیس پر از حماسه است ، باشگاه پرسپولیس رسما از هواداران عذرخواهی کرد

تاریخ پرسپولیس پر است از طغیان هایی که بعد از روزها و لحظات سخت رقم خورده هست. از دربی هایی که ماندگار شد تا قهرمانی هایی که بعد از کسر امتیازات یا شکست های سنگین و تلخ رقم زده شد. یکی از آنها در همین مسابقه های آسیایی، همان بازی با آلیمای قراقستان بود، هر چند در مقام مقایسه تفاوت ها بسیار باشد ولی در پرسپولیس سخن از نا امیدی هیچ معنایی ندارد.

باشگاه پرسپولیس ضمن عذرخواهی از مردم عزیز کشور عزیزمان ایران به خاص هواداران و پیشکسوتان بابت آزرده شدنشان از این نتیجه از همه این عزیزان در هر جایگاهی که قرار دارند، تقاضا می کند، حمایت و انرژی حیات بخش خود را نثار اعضای تیم کنند تا خود را آماده نمایشی کنیم که فارغ از هر نتیجه ای قدرت پرسپولیس را به رخ آسیا بکشیم و مسیر دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر را ادامه دهیم.

واژه های کلیدی: باشگاه | باشگاه | بازیکنان | عذرخواهی | هواداران | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog