خود فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول

خود: فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول هفته سی و سوم ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

گت بلاگز بین‌الملل تصویرهای + برگزاری تظاهرات جهانی علیه شرکت آمریکایی مونسانتو

مردم حدود 200 شهر متفاوت دنیا در اعتراض به موادغذایی یک شرکت آمریکایی دست به تظاهرات زدند.

تصویرهای + برگزاری تظاهرات جهانی علیه شرکت آمریکایی مونسانتو

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوانبه نقل از راشا تودی، صدها نفر از مردم سراسر دنیا در تظاهرات بین المللی علیه شرکت آمریکایی صنایع کشاورزی و بیولوژیک “مونسانتو” حضور یافتند.
معترضان بر این باورند که فعالیتهای این شرکت در تولید مواد غذایی تراریخته (اصلاح ژنتیکی شده)، جهت سلامتی مضر است و می تواند باعث گسترش تومورهای سرطانی، ناباروری و نقص مادرزادی در نوزادان شود.

عبارات مهم : تظاهرات

سازمان دهندگان این تظاهرات در بیانیه ای اعلام کردند: تظاهرات در بیش از 200 شهر در سراسر دنیا برنامه ریزی شده است هست. شکی نیست که این یکی از بزرگترین تظاهرات علیه شرکت مونسانتو خواهد بود.
به دنبال این تظاهرات، شرکت مونسانتو در بیانیه ای اعلام کرد: ما از نظر های متفاوت مردم در خصوص این شرکت استقبال می کنیم و بخاطر کاری که انجام می دهیم به خود افتخار می کنیم. ما متعهد هستیم که به جامعه کشاورزان دنیا در تولید موادغذایی کمک کنیم تا منابع طبیعی کمتری آسیب ببیند. می دانیم که مردم عقاید مختلفی در این خصوص دارند و می توانند آنها را بیان کنند و با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
یکی از این تظاهرات گسترده روز شنبه در شهر تورنتو کانادا برگزار شد. مردم شعار می دادند: “گیاهان طبیعی را حفظ کنید. مواد غذایی را دستکاری ژنتیکی نکنید.” همچنین حدود 300 نفر در تظاهرات علیه شرکت مونسانتو در شهر “لیون” فرانسه حضور یافتند.
تظاهرکنندگان در شهر “لیسبون” پرتغال هم خواهان تولید غذاهای ارگانیک شدند. حدود 1500 نفر هم در شهر “بازل” در سوئیس به مواد غذایی تولید شده است از سوی این شرکت اعتراض کردند. اورلاندو در فلوریدا هم صحنه حضور جمعیتی 100 نفره از تظاهرکنندگان بود.
شرکت مونسانتو با ایجاد عوض کردن در بذرهای خود، محصولاتی را تولید می کند که در شرایط آب و هوایی متفاوت دوام بیشتری دارند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تظاهرات | تظاهرات | موادغذایی | مواد غذایی | مونسانتو | تظاهرات | تغییرات ژنتیکی | مواد غذایی

تصویرهای + برگزاری تظاهرات جهانی علیه شرکت آمریکایی مونسانتو

تصویرهای + برگزاری تظاهرات جهانی علیه شرکت آمریکایی مونسانتو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog