خود فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول

خود: فجر شهید سپاسی تیم فولاد یزد لیگ دسته اول هفته سی و سوم ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

گت بلاگز بین‌الملل رشد 3 برابری مبتلایان به وبا در یمن طی یک هفته

به گفته الکساندر فیت، مدیر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در یمن، تلفات وبا در این کشور به 186 نفر رسیده و 14000 مورد مشکوک به وبا نیز گزارش شده است هست

رشد 3 برابری مبتلایان به وبا در یمن طی یک هفته

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، به نقل از صلیب سرخ جهانی، شمار مبتلایان به وبا طی هفته گذشته در یمن سه برابر شده است هست. به گفته الکساندر فیت، مدیر نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ دریمن، تلفات وبا در یمن به 186 مورد رسیده، 14000 مورد مشکوک به وبا نیز گزارش شده است و 7.6 میلیون یمنی در معرض مبتلا شدن به این بیماری هستند.


فیت همچنین در حساب توئیتری خود به شرایط سخت درمان و کمبود تخت های بیمارستانی اشاره کرد و گفت بسیاری از بیماران در راهروهای بیمارستان ها و روی زمین، یا زیر تخت های دیگر بیماران خوابیدن شده است اند و حتی بعضی داخل ماشینهای خود در اطراف مراکز درمانی سرم های وریدی را دریافت می کنند.

عبارات مهم : میلیون

به منظورمقابله با شیوع وبا، طی روزهای گذشته بخشهای بهداشت و آبرسانی کمیته بین المللی صلیب سرخ در 7 مرکز مهم و 7 بیمارستان در استانهای متفاوت یمن در حال توزیع سرمهای وریدی، محلولهای نمکی و 20000 قرص تصفیه آب بوده اند.

درهمین حال کمیته بین المللی صلیب سرخ در یمن اقدام به تهیه کیتهای ضد وبا نموده و در تلاش جهت فراهم نمودن کلرین جهت تصفیه آب هست. کارشناسان این شرکت همچنین به ارزیابی شرایط پرداخته اند تا در صورت لزوم نسبت به ارسال ملزومات مورد نیاز بصورت هوایی و در مناسب ترین وقت اقدام نمایند.

طی ماه جاری با توجه به وخامت اوضاع در یمن، کمیته بین المللی صلیب سرخ اعلام کرد که ضمن گسترش عملیات خود دراین کشور درصدد است تا بودجه کمک رسانی به مردم یمن را به 90 میلیون دلار زیاد کردن دهد.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: میلیون | تصفیه آب | بیمارستان | بیمارستان | بین الملل | وبا | شیوع وبا در یمن | گسترش وبا در یمن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog